VLAHOVIĆEVA LEPOTICA PROBUDILA USPAVANI JUVENTUS! Kaljariju samo bod posle 2:0 iz penala (VIDEO/FOTO)
Dušan Vlahović slavi gol na utakmici Kaljarija i Juventusa, Foto: Luigi Canu / AFP / Profimedia

SERIJA A, 33. KOLO

Dušan majstorski pogodio iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora

Objavljeno: 09:18h
Veljko Petrović

Fudbaleri Kaljarija i Juventusa odigrali su 2:2 u 33. kolu Serije A, iako je domaćin na Sardiniji vodio 2:0 na poluvremenu.

Izabranici Klaudija Ranijerija poveli su golom Đanluke Gaetana u 30. minutu iz penala, a šest minuta kasnije sa 11 metara bio je precizan Jeri Mina.

Slavlje fudbalera Kaljarija
Slavlje fudbalera Kaljarijafoto: EPA/FABIO MURRU

Dušan Vlahović je probudio uspavanu "staru damu" pošto što je majstorski pogodio iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora u 61. minutu.

Bjanko-neri su se radovali bodu u 87. minutu kada je loptu u svoju mrežu poslao defanzivac Alberto Dosena.

Vlahović je za Juventus odigrao ceo meč, dok je Filip Kostić ostao na klupi, kao i Boris Radunović kod Kaljarija.

Dušan Vlahović (desno) na utakmici Kaljarija i Juventusa
Dušan Vlahović (desno) na utakmici Kaljarija i Juventusafoto: Luigi Canu/IPA Sport / ipa-agenc / IPA / Profimedia

U ranijem terminu, Lacio je savladao Đenovu kao gost sa 1:0 golom Luisa Alberta u 67. minutu.